POLFARMER s.c. R. Król P. Murawiak 

Tel: 534 505 666 ; 534 464 666 

 E-mail: biuro@polfarmer.com

            Firma Polfarmer swoją działalność rozpoczęła od stycznia 2014 roku, jednak jej właściciele Rafał Król i Przemysław Murawiak już od kilkunastu lat aktywnie działają w branży kompleksowego wyposażenia budynków inwentarskich a w szczególności ferm trzody chlewnej.

      W pierwszych miesiącach działalności firma świadczyła jedynie usługi montażowe, jednak od maja 2014 roku zajmujemy się również doradztwem, sprzedażą oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stopniowo rozszerzamy wachlarz naszych usług, czego dowodem może byś uruchomiona ostatnio produkcja wysokiej jakości kominów wentylacyjnych.

       Kilkunastoletnia praca w charakterze przedstawicieli handlowych zajmujących się wyposażaniem ferm trzody chlewnej pozwoliła nam dobrze poznać rynek oraz potrzeby klientów.

      Wiemy jak ważne jest zaufanie którym obdarzają nas hodowcy. Naszym celem jest aby to raz zdobyte zaufanie przetrwało długie lata. Mamy świadomość odpowiedzialności za stawiane przed nami zadania w momencie wybrania naszej firmy jako wykonawcy projektu technologicznego, dostawcy sprzętu oraz powierzenia nam zmontowania zakupionych urządzeń. Jedną z ważniejszych dla nas spraw jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa w postaci fachowego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

     Mamy nadzieję że nasz profesjonalizm, wysoka jakość oferowanego sprzętu i usług skłoni Państwa do nawiązania współpracy, a my dołożymy wszelkich starań aby nie zawieść Państwa zaufania.

Z wyrazami szacunku
Rafał Król
Przemysław Murawiak

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!