POLFARMER s.c. R. Król P. Murawiak 

Tel: 534 505 666 ; 534 464 666 

 E-mail: biuro@polfarmer.com

System wentylacyjny rea-dan.

             

Świeże i czyste powietrze w chlewniach i kurnikach jest podstawą zdrowej hodowli. Dzięki systemowi wentylacyjnemu rea-dan produkowanemu przez Tinby, mają Państwo możliwość osiągnięcia optymalnych warunków hodowli i tym samym poprawienia wydajności produkcji.
Szeroka gama produktów oferowana przez firmę Tinby jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby. Wloty powietrzarea-dan wytwarzane są z pianki poliuretanowej w wersjach: naściennej, wściennej i sufitowej. System kanałów wentylacyjnych rea-dan, jak też komponenty mocujące, produkowane są w wielu wymiarach i dają się łatwo dostosować do wszelkich wymogów konstrukcyjnych.Elementy wentylacyjne PUR 
Niska waga i dobre właściwości izolacyjne czynią PUR perfekcyjnym materiałem dla systemów wentylacyjnych. Brak kondensacji powierzchniowej i gładkość gwarantują zachowanie czystości i dobrej higieny.

System rea-dan
oferuje szeroką gamę produktów, między innymi wloty powietrza, kanały i kominy wentylacyjne, kolana, rozdzielacze, zadaszenia - wszystkie niezbędne elementy dla stworzenia efektywnego systemu wentylacyjnego.

Prosty montaż
PUR jest łatwy w obróbce, dzięki czemu można ewentualnie samemu dopasowywać poszczególne elementy. Niska waga czyni cały system prostym w montażu, a łączenie poszczególnych elementów nie sprawia problemów. Wszystkie elementy zaopatrzone są w system "pióro-wpust". Obejmy ze stali nierdzewnej dają się szybko i pewnie skręcać, zapewniając wysoką szczelność.Co to jest poliuretan - PUR?
Poliuretan jest jednym z najstarszych i najplastyczniejszych tworzyw sztucznych. Dzięki konstrukcji typu "sandwich" - utwardzonej na zewnątrz i porowatej wewnątrz - sztywna pianka poliuretanowa spełnia wymagania produktu o małym ciężarze i trwałej, gładkiej powierzchni.

Właściwości produktów z poliuretanu

  • Silna i stabilna konstrukcja
  • Szybki i łatwy montaż
  • Proste w obróbce, np. docinanie, klejenie itp.
  • Dobre właściwości izolacyjne
  • Proste w czyszczeniu
  • Przyjazne dla środowiska naturalnego
  • Odporne na chemikalia, agresywne gazy i       grzyby

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!