POLFARMER s.c. R. Król P. Murawiak 

Tel: 534 505 666 ; 534 464 666 

 E-mail: biuro@polfarmer.com

 

Kojec porodowy dla macior i loch / wygrodzenia

Kojec porodowy dla macior ułatwia przyjście na świat prosiętom

Produkt ten służy jako miejsce wypraszania loch i początkowego odchowu prosiąt. Odpowiedni kojec porodowy dla macior zapewnia im spokój na czas porodu oraz pozwala szybciej wrócić do pełni sił. Chroni także prosięta przed przygnieceniem i zapewnia im wygodny dostęp do mleka.

Odseparowanie lochy od reszty stada do kojca porodowego na czas wyproszenia to niezwykle ważny element zarówno porodu, jak i późniejszego odchowu młodych. Kojec porodowy dla loch pozwala zapewnić maciorze najlepsze warunki, co wpłynie zdecydowanie pozytywnie na wyproszenie. Nie można zapominać o tym, że kojec porodowy dla macior pozwala również na wygodne odebranie miotu. Świetnie sprawdzi się także podczas pierwszych dni karmienia prosiąt i powrotu lochy do sił witalnych sprzed wydania na świat potomstwa Jeśli zależy nam na jak najbardziej wydajnym porodzie, kojec porodowy dla macior z całą pewnością będzie niezbędnym elementem wyposażenia chlewni.

Dlaczego ważne jest odseparowanie lochy do kojca porodowego?

Dzięki zastosowaniu kojca porodowego dla lochy możliwe jest monitorowanie stanu jej zdrowia i ewentualna pomoc, kiedy wystąpi taka potrzeba. Szybkie działanie może zapobiec stratom prosiąt, a także uchronić samice przed poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Łatwy dostęp do lochy, jaki zapewnia nasz produkt, jest kluczem do zabezpieczenia zwierząt na czas porodu. Kojec porodowy dla macior, który jest odpowiednio zabezpieczony, pozwala uniknąć przypadkowego uszkodzenia młodych przez matkę. Wygrodzenie jest łatwe do utrzymania w czystości, co pomaga w uniknięciu komplikacji takich jak infekcje.

Kojce porodowe dla macior – warianty

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wygrodzenia z profilu PCV o następujących parametrach:

  • profil PCV 250 mm/35 mm,
  • profil PCV 500 mm/35 mm,
  • profil PCV 750 mm/350 mm,
  • profil PCV 100 mm/350 mm.

Standardowo każdy panel ma długość 6000 mm, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dajemy możliwość zamówienia paneli na określoną długość.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd