POLFARMER s.c. R. Król P. Murawiak 

Tel: 534 505 666 ; 534 464 666 

 E-mail: biuro@polfarmer.com

Silosy paszowe i ich cena

Silosy paszowe – jakość i wygoda

Silosy paszowe, przeznaczone na śrutę zbożową i mieszanki paszowe, pozwalają na wygodne przechowywanie dużych ilości paszy dla zwierząt. Ich budowa zapewnia łatwy dostęp do odpowiednich porcji zgromadzonego pokarmu. Silosy paszowe są trwałe, a także wygodne w użytkowaniu.

Upraszczanie procesu dostarczania paszy z użyciem silosów paszowych

Korzystanie z silosów paszowych eliminuje konieczność ciągłego przywożenia paszy do chlewu, pozwalając na przechowywanie jej na miejscu. Przyspiesza to proces transportu pożywienia w odpowiednie miejsca, oszczędzając Państwa czas. W połączeniu z oferowanymi przez nas paszociągami i automatami paszowymi umożliwiają zwiększenie wydajności całej hodowli.

Silosy paszowe jako optymalne środowisko do przechowywania paszy

Trzeba zauważyć również fakt, że zboża muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach. Silosy paszowe z naszej oferty gwarantują optymalne środowisko. Zarówno wilgotność, jak i temperatura w silosie z całą pewnością zapewnią najwyższą jakość przechowywanego materiału. Należy pamiętać także o dbaniu o czystość silosów paszowych. Cena zaniedbania tego aspektu jest wysoka, gdyż zanieczyszczone urządzenia magazynujące mogą doprowadzić do zakażenia paszy.

Jaka jest cena silosów paszowych?

Zauważając korzyści, jakie daje nasz silos paszowy, cena z pewnością nie może być pominięta. Jeśli bowiem chodzi o silosy paszowe, jest ona bardzo konkurencyjna, w porównaniu do znakomitego wykonania naszych produktów. Silosy paszowe to idealne rozwiązanie do wydajnego przechowywania zbóż i innych płodów rolnych. Dzięki przystępnej cenie mogą Państwo wyposażyć się w silosy paszowe w ilości zgodnej z Waszymi potrzebami.

                                                      
DMC Firewall is a Joomla Security extension!